Soutěž o boty Under Armour HOVR Phantom

Soutěže

Celý týden soutěžíme o boty Under Armour HOVR PHANTOM v hodnotě 4000,-

SOUTĚŽ O BOTY Under armour JE TU!!!

Vyhraj boty, který jsou naprostou špičkou ve své kategorii, a ve kterých budeš vypadat jako král! Under Armour HOVR Phantom vybavené revolučními technologiemi ti dopřejí pocit nulové gravitace. Na nohou už je nosí zpěvák MARPO a nemůže s je vynachválit.

keep pounding carolina panthers GIF 

Poslouchej každý všední den Johana a Ondru a můžou být tvoje! O tyhle botky soutěžíme celý týden od pondělí 10.8. do pátku 14.8. u Johana s Ondrou v odpolední show od 14:00 do 17:00.

Boty Under Armor HOVR Phantom dorazily v nových barvách a jsou opět nabušené technologickými vychytávkami. Pocit nulové gravitace ti dopřeje tlumící technologie HOVR®, prvotřídní komfort prodyšný svršek Microthread. Ultralehkou stélku Speedform® 2.0 doplňuje kvalitní podrážka zaručující perfektní stabilitu. To všechno je zabalené do unikátního designu v pánském i dámském provedení.

Jak vyhrát? Stačí se dovolat do studia jako 3. a odpovědět na otázku, kterou ti položí kluci z odpolední show. Under Armour spolupracuje se zpěvákem a boxerem Marpem, takže pokud chceš menší nápovědu, projdi si jeho texty, budou se ti hodit!

 

A pokud nevyhraješ? Nevadí. Tyhle super střely, které nosí světoví top sportovci jako Lindsey Vonn, Anthony Joshua a Stephen Curry, si můžeš koupit v UrbanStore na Václavském náměstí 18 v Praze nebo na www.urbanstore.cz

Podzimní kolekci bot Under Armour HOVR Phantom přináší do České republiky společnost BMMCR s.r.o. jako výhradní distributor americké značky Under Armour pro Českou a Slovenskou republiku.

 

 

 

Poslouchejte fajn rádia

  • Fajn radio hity
  • Fajn radio fresh
  • Fajn summer party
  • Fajn summer chill