FAJN ŠAMPIONÁT

Soutěže

Víme, že miluješ naše hity...ale poznáš je? Pokud ano, můžeš vyhrát nejnovější iPhone XR!

Fajn Šampionát

    60 sekund, který ti mohou vyhrát nejnovější iPhone!

Vánoce se blíží a letos budou hodně FAJN! Společně s Mobil.cz pro tebe máme super dárek... nejnovější iPhone XR. Teda přesně 5x iPhone XR! To už je velká šance udělat  si super Vánoce nebo prostě někomu nadělit parádní dárek.

Jak vyhrát? Stačí ukázat, že jsi FAJN šampion a poznat naše hity!  To zvládneš, ne? 

Soutežíme od pondělí do pátku ve Fajn ránu s Vaškem a v Odpolední show s Johanem a Ondorou. Jak to bude probíhat? Dovolej se na 724 634 634 až zazní výherní signál jako třetí a jsi blízko tomu získat pro sebe "nakouslý jabko."

 Máš minutu na to, abys poznal tolik hitů, kolik zvládneš. Co song, to jeden bod pro tebe! Nebude jich však více než osm. Pokud řekneš název interpreta, jdeme na další song. Pokud ne, nastává pro tebe hodně dlouhá minuta! :-) Šampionát běží dokuď neuhádneš 8 songů nebo ti nevyprší čas. A kdo vyhrává? Ten, který bude mít na konci týdne nejvíce bodů - tedy nejvíce uhádnutých songů! Na toho čeká iPhone XR.

Co když bude "plichta?" To se může stát. Nicméně výherce může být jen jeden a to ten, který bude v pátek odpoledne nejrychlejší v rozstřelu! Kdo se v pátek během Odpolední show dovolá po signálu jako první, vyhrává iPhone XR! 

champions league sport GIF by Real Madrid

Samozřejmě pro vás máme i cenu útěchy. Hodně stylovou cenu! :-)  Pokud se dovoláš jako 3. na 724 634 634 a zúčastníš se FAJN šampionátu, automaticky vyhráváš balíček od Mobil.cz. Super baťoh, simkartu plnou výhod a mnoho dalšího. 

Od 19. 11. 2018 laď Fajn rádio a soutěž! Čím více posloucháš, tím máš větší šanci na výhru!

Staň se FAJN šampiónem a vyhraj nejnovější iPhone XR!

iphone 7 wow GIF

Poslouchejte fajn rádia

  • Fajn radio hity
  • Fajn radio fresh
  • Fajn summer party
  • Fajn summer chill