NEJLEPŠÍ FILMY ROKU 2017!

20. 12. 2017

Piráti, rychlý gumy, monstra a pokračování zásadních blockbusterů na filmovém plátně nechyběli ani v roce 2017. Tady jsou ty nejlepší podle Karla Zídky z Fajn víkendu!

AKČNÍ PECKY!

Milovníci akce, rychlých gum a Vina Diesla určitě nevynechali Rychle a zběsile 8. Dominik Torreto si tentokráte užil padoušskou sólo jízdu. Stranu klaďasů pro změnu vyrovnal "Skála" Dwayne Johnson a mlátička Jason Statham.

ZPĚVÁK VOJÁKEM

Akční podívaná s válečnou vřavou zafungovala i v trháku Dunkirk. První film natočený pro obří plátno Imaxu plnil pokladny kin i protože se tvůrcům povedlo vytáhnout do kina na válku i holky. Není se čemu divit, hrál tu totiž jejich idol z One Direction. Harry Styles.

KOMIKSÁCI

Fanoušci komixového světa Marvelu měli vyloženě žně. V jednom roce si mohli dát X-menovskou odbočku Logan: Wolverine. Nechyběl ani Spiderman, který řádil s vytuněným oblekem od Ironmana v pokračování Homecoming. 

Svým kladivem rány rozdával i hezoun z Asgardu ve filmu Thor: Rangarok.

DC Comic´s stačili zakontrovat prsatou amazonkou v zákopech druhé světové války Wonderwoman.

Strážci Galaxie letos už podruhé zachraňovali svět. Tentokráte před zlým bohem Kurtem Russelem, vedle něj se v týhle sci fi komedii blejsknuli i hvězdy, jako Sylvester Stalone, Bradley Cooper, nebo Vin Diesel :-)

ZPÍVÁNKY

Ve výčtu největších filmových pecek by se nemělo zapomenout ani na Oscarama ověnčený muzikál Lalaland. Romantická muzika, tanec a vymazlená lovestory Ryana Goslinga s Emmou Stone, dostali žánr filmovýho muzikálu na úplně nový level!

 CO TO?

Remaků byla plná řada. Připomeňme si třeba klasiku Stevena Kinga To . Filmoví kritici  ho označovali za jeden z nejděsivějších filmů tohodle roku. Co teprv, až do kin vlítne pokračování! Bohužel to bude až v roce 2019, ale příští rok bude taky naštěstí plnej filmovejch pecek, který ti zkrátí čekání.

 stay tuned! 

Lupeny na ty nejlepší filmy ti přihraje Fajn radio, tak nás poslouchej i v roce 2018!

 

Poslouchejte fajn rádia

  • Fajn radio hity
  • Fajn radio fresh
  • Fajn summer party
  • Fajn summer chill