INSTAGRAMY ROKU 2017!

Fotky
Videa
20. 12. 2017

Kdo jiný by nám měl shrnout dění na instagramový scéně, než náš instagramový závislák: Vašek Matějovský!

Asi víte, že udílení cen za instagram je už za náma, Czech Blog Awards se musel účastnit každej, kdo něco znamená. Minimálně ve světě instáče a tam rozhodujou čísla! Nicméně výsledky Czech Blog Awards pro nás vlastně nejsou důležitý, protože tady je výběr podle Vaška Matějovského:

 

RETRO STYLAŘ

Instagram ve slušnym stylu jede Paulie Garand, 103 tisíc sledujících a fotky tam má parádní, v lehkým retro stylu, ve kterym se často nese i jeho styl oblíkání, jeho merch nebo jeho videoklipy a to rozhodně není špatně. Paulie Garand je velkej stylař.

 

saša taky jede!

Podobně je na tom i jeho slečna, Alex Sedláčková, 45,7 tis sledujících. Blogerka, kterou prej Venca nesleduje, ale zároveň říká, že je hezká. Teda nejenom, že je hezká, má tam i pěkný fotky. Toho jak je hezká. No prostě se na to mrkněte sami...

 

miláček fajn radia

Zapomenout nesmíme ani na Bena Cristovaa. Ten si hodně hraje se svým celým profilem. Když se na něj podíváte, tak vidíte různý barevný odstíny. Když byl na dovolený, tak každou zemi oddělil hezkym nápisem. Paráda. No, znáte to. To byste museli vidět...

 

A NA ZÁVĚR...

Všichni se sem nevejdou, takže na závěr jenom ještě zmíníme mimo jiné Kovyho, velmi slušnej profil má i Johny Machette a opomenout se nesmí ani Kazma. Tak to jenom abyste měli kde přes Vánoce chytat inspiraci na to, jak vyfotit vánoční stromek a jaký hashtagy tam prdnout.

Rozhodně se taky nezapoměnte mrknout na náš instagram Fajn radia, ať ti neunikne to nejnovější!

Přeme Ti veselý Vánoce a šťastnej novej rok plnej supr fotek!

Poslouchejte fajn rádia

  • Fajn radio hity
  • Fajn radio fresh
  • Fajn summer party
  • Fajn summer chill