Surfuj s kámošema i v zimě!

Zábava

Stýská se Ti po létě a vodních radovánkách? Máš rád adrenalinové sporty? Pak pro Tebe máme super tip na dlouhé zimní večery :-)

Taky jsi chtěl vždycky zkusit, jaké to je „chytit“ si svou vlnu a být jako ti sluncem ošlehaní borci, kteří vypadají, že surfing je tou nejpřirozenější věcí na světě?

Se sluncem budeme mít v tomhle ročním období asi trochu problém... :-) ale kde chytit tu svou vlnu, tak to Ti poradíme snadno – zkus Surf Arenu v pražských Letňanech!

Mají tam totiž unikátní technologii indoor surfingu, která ti umožní zkusit si tenhle cool sport, aniž bys musel čekat na léto a cestovat do dalekých krajů.

Jak to funguje?

Důmyslně tvarovaný bazén, kde je po měkké podložce hnán velkou rychlostí proud vody, Ti spolu se speciálním prknem umožní zažít pocity známé z oceánu i daleko od něj, a mnohdy prý dokonce ještě i o něco lepší:-) Indoor surfing si v poslední době získává čím dál tím více příznivců po celém světě a dokonce se vyčlenil už i jako samostatná sportovní disciplína.

Co tě všechno čeká?

Celá návštěva trvá přibližně 2 hodiny. Po příchodu absolvuješ základní instruktáž a půjčí Ti zdarma veškeré potřebné vybavení. Poté se Tě ujme zkušený instruktor a jdete do arény, kde si postupně vyzkoušíš jízdu vleže, vkleče (tzv. bodyboarding) a poté i klasický surfing ve stoje. Pokud v Tobě dřímá skytej talent, možná se dostaneš i k nějakejm těm tríčkům – salta a flipy prej nejsou na indoor surfingu žádnej problém :-)

Na konci pak s instruktorem proberete svůj výkon nad videozáznamem, kterej si samozřejmě potom můžeš odnést domů na památku ;-) 

Chci tam jít!

Pokud máš rád skvělou zábavu a nová dobrodružství, rozhodně Ti doporučujeme Surf Arenu navštívit! Před prosklenou surfovací halou je navíc k dispozici hudební klub, bar a kavárna, takže pokud si chceš nejdřív omrknout terén, máš super příležitost.

Všechny potřebný informace, včetně on-line rezervace najdeš na adrese: http://surfarena.cz/

 

Tak se honem zarezervuj a užij si pořáááádnou jízdu! :)

 

Poslouchejte fajn rádia

  • Fajn radio hity
  • Fajn radio fresh
  • Fajn summer party
  • Fajn summer chill