S&M, Taylor & Sex & Zayn

Filmy
Zábava
Fresh hity

Fifty Shades Darker, S&M romantika pro holky a pro kluky, kteří si ji nedokážou zařídit doma.

 

Hele je to tak. Song co vyšel na iTunes dnes, tedy 9. prosince, se dost možná ještě stane jedním z , nejsilnějších tracků roku. Hned ti taky řeknu, proč si to myslím. 

1. SEX PRODÁVÁ

 

A film "Fifty Shades Darker" je "sexu" plný. Tedy toho filmového :-) Mimochodem do našich kin dorazí začátkem února. A na soundtracku k němu bude právě tenhle duet Taylor Swift a ex-člena One Direction Zayna. Jmenuje se "I Don´t Wanna Live Forever". Když k tomu připočítáme fakt, že Zayn patří mezi nevíce sexy muže planety, který randí s Gigi Hadid a Taylor na tom není o nic hůře, výsledek téhle rovnice je jednoznačný. 

2. social media

Taylor Swift a Zayn mají na Facebooku, Insragramu a dalších sítích obrovskou sílu. Tečka. Producenti filmu velmi dobře věděli, co dělají, když oslovili právě tyhle dvě hvězdy. Tak třeba Zaynův Instagram, to je přes 17 milionů followers, Taylor na stejné síti "šmíruje" lidí "trochu" víc, skoro 95 milionů. Zaynův Facebook, to bude brzy 20 milionů fanoušků a Taylor? Ta jede jinou ligu, na Facebooku má skoro 75 milionů.

A protože odkaz na pár minut staré YouTube video "trochu" nefunguje, tak pro jistotu klikej SEM. Jde o taneční verzi bez vokálu. Originál najdeš běžně na Apple Music.

 

 

 

Poslouchejte fajn rádia

  • Fajn radio hity
  • Fajn radio fresh
  • Fajn summer party
  • Fajn summer chill