Mikolas Josef - jméno, který musíš znát

Hudba

Ten kluk TO má.

 

MIKOLAS MODEL

Mikolas Josef. Když si ho vyhledáš v Googlu, vyskočí na tebe fotky mladého atraktivního kluka, co se vykašlal na modeling, kde měl pravděpodobně slušně našlápnuto.

 

MIKOLAS ARTIST

Já jsem rád, že to udělal. Jsem rád už od chvíle, kdy jsem na YouTube náhodou "potkal" jeho první track Hands Bloody. Upřímně řečeno jsem nevěřil, že je to komplet práce kluka, který byl ještě nedávno "věšákem na košile". Pravda, "trochu" pomohl Boris Carloff :-) Hudba, rap, text, famózní video, prostě všechno je tak, jak má být. Nakonec, zkuste ten track sami.

Hodně slušný start, který se ale ještě na playlist Fajn Radia nedostal. To druhý singl Free byl už o něčem jiném. Fajn radio bylo vlastně u prvního zviditelňování "Mikyho" v médiích, na což jsme samozřejmě patřičně pyšní. Úspěch  tohoto tracku byl v konkurenci všech světových hvězd, navíc bez podpory velkého labelu skoro neuvěřitelný. Kdyby náhodou někdo průlomový track Mikolase Josefa ještě neznal, tak si jej může dát tady.

A co bude dál? To je podle mě prozatím na příběhu "Mikyho" to nejlepší, protože... 

...The sky's the limit

Když si uvědomíte, jakou cestu prošel Mikolas Josef za těch pár měsíců, lépe to popsat nedokážu Já věřím, že rozhodně nekončí u novinky Believe, na které pro zajímavost spolupracoval rakouský producent Nikodem Milewski,  který kromě jiných stojí  za úspěchy Felixe Jaehna, nebo Juliana Perretty. Právě on může za to, jak hrají tracky „Ain‘t Nobody“, nebo „Supergirl“. Všechny tyto tracky, včetně Believe už znáte z playlistu Fajn Radia.

Aktuálně Mikolas natáčí společně s Forward Creatives na Islandu materiál na klip, který by se měl objevit na přelomu října a listopadu. 

 

Poslouchejte fajn rádia

  • Fajn radio hity
  • Fajn radio fresh
  • Fajn summer party
  • Fajn summer chill