My teď jedeme tohle!

Hudba
Fresh hity

...poslechni si co budeš poslouchat v lednu!

Alan walker - alone

Je z Norska a je to král našeho playlistu. Nebo snad neznáš aktuální "Sing Me To Sleep", nebo ještě před tím "Faded"? Na obou Alanovi zpívala Iselin Solheim. Tu ale pro singl číslo 3, nazvaný "Alone", vyměnil za jinou švédskou zpěvačku Noonie Bao. Klip se točil v Norsku, konkrétně v Alanově rodném městě Bergenu, ale určitě rozpoznáte i Londýn, Paříž, nebo Berlín.

RAE SREMMURD FT. GUCCI MANE - BLACK BEATLES

Nevyslovitelný jméno týhle dvojky, to je první, co mě napadne, když někde vidím zmínku o hvězdách posledních několika týdnů, dvojce bráchů z USA, Rae Sremmurd. Tady ti ale kluci sami vysvětlí, jak je vyslovovat :)

Za megapopularitu tracku "Black Beatles" může hlavně viral trend "mannequin challenge", který si tuhle "future anthem" přivlastnil jako svůj soundtrack. Byla z toho nakonec jednička Billboard 100, track mimochodem sesadil 12 týdnů vládnoucí The Chainsmokers, miliony přehrání na Spotify, iTunes, Shazamu a dalších streamovacích službách. Klip na YouTube vidělo za necelé 3 měsíce přes 200 milionů lidí. 

KSI ft. waka flocka flame - JUMP AROUND

Klasika od House of Pain v remixu, který začíná "bublat" pod povrchem a dost možná se z něj stane jeden z hitů začátku příštího roku? Yo, může se to stát, tak buď #FRSH  a buď u toho už od začátku.

SIGALA FT. DIGITAL FARM ANIMALS - ONLY ONE

Největší kometa roku 2016 a kometa našeho playlistu. Sigala. Není třeba dodávat nic víc. Jeho nový singl, na kterém spolupracuje s Digital Farm Animals je v #ToNejnovější dalším "čekatelem" na hit. 

ALOK, BRUNO MARTINI FT. ZEEBA - HEAR ME NOW

Upřímně řečeno, moc toho o tomhle tracku, nebo o jeho produkčním týmu nevím. Snad kromě toho, že jsou z Brazílie. Ale nakonec je to jedno. Za mě jasný #FutureHit.

 

Poslouchejte fajn rádia

  • Fajn radio hity
  • Fajn radio fresh
  • Fajn summer party
  • Fajn summer chill