#FRSH music pro tento týden

Co frčí a co je "kůůl" mít? :-)

JAKÝ PLACKY STOJÍ ZA HŘÍCH?!

Je tady nový týden a to znamená, že je pro nás připravená i nová porce muziky! Pokud nejsi ještě úplně "švorc", tady je pár tipů, za co utratit svoje "prachy" :-) 

Harry Styles (album)

Tak co, dá to jako sólista nebo ne? To je otázka, kterou si položil asi úplně každý, když Harry Styles oznámil vydání své vlastní řadovky. Nutno říci, že to zmáknul! Žádný pohodový pop ale nečekej, časy One Direction jsou pryč. Harrymu totiž dost voní rocková muzika a to dává na své první solo desce znát! Hned 10 songů si pro nás připravil a umíchal pro nás koktejl klasického rocku a moderních balad. Už si to slyšel/a? 

machine gun kelly - bloom 

Rappový fandové můžou dělat přemety, protože svoji třetí řadovku nám v tomhle týdnu pod nos posílá Machine Gun Kelly - sedmadvacetiletý borec, o kterém je slyšet poslední dobou čím dál tím víc. Ten zase skvěle zvládá nakombinovat pop a rap a je potřeba uznat, že jeho placka je dobrá od začátku do konce. Určitě i z toho důvodů, že na spolupráci sehnal hvězdy jako je Camila Cabello, Hailee Steinfeld nebo James Arthur - buď je MGK hodně populární nebo je hrozně ve vatě, aby si je mohl všechny dovolit. S plackou Bloom rozhodně nesáhneš vedle.

Co ty, máš taky nějaký tip, co poslouchat? Sem s ním :-) 

 

 

Poslouchejte fajn rádia

  • Fajn radio hity
  • Fajn radio fresh
  • Fajn summer party
  • Fajn summer chill