#FRSH music pro tento týden

Hudba

Co frčí a co je "kůůl" mít? :-)

JAKÝ PLACKY STOJÍ ZA HŘÍCH?!

Je tady nový týden a to znamená, že je pro nás připravená i nová porce muziky! Pokud nejsi ještě úplně "švorc", tady je pár tipů, za co utratit svoje "prachy" :-) 

Arcade fire - everything now

Je sice půlka prázdnin, ale žádný hudební útlum se nekoná. Naopak. Řadovku pro nás připravili Arcade Fire a nutno uznat, že kanadští indie rockeři jsou ve formě. Jejich pátá studiovka se jmenuje "Everything Now" a uslyšíme na ní kombinaci brit popu, disca, elektroniky a já nevím čeho ještě. Tahle partička je prostě svá, má osobitý sound a rozhodně doporučujeme sáhnout po jejich novince. 

Julia michaels - nervous system ep

Pravda, není to plnohodnotné album, ale událost hudebního světa to minimálně je! Julia Michaels je totiž považovaná za jeden z velkých objevů součastnosti. To je zpěvačka, která spolupracovala se jmény jako Justin Bieber, Selena Gomez, Britney Spears a další. Těm všem pomáhala psát a tvořit songy a teď ji konečně napadlo, rozjet svoji sólovou kariéru. Hned svým debutem "Issuses" obletěla celý svět a teď je na čase, abysme byli připravení, protože pro nás má EP "Nervous System". Tohle minialbum obsahuje celkem 7 songů a pro všechny, co mají rádi popovou muziku, to je povinnost. 

Co posloucháš ty? 

Poslouchejte fajn rádia

  • Fajn radio hity
  • Fajn radio fresh
  • Fajn summer party
  • Fajn summer chill