#FRSH music pro tento týden

Hudba

Co frčí a co je "kůůl" mít? :-)

JAKÝ PLACKY STOJÍ ZA HŘÍCH?!

Je tady nový týden a to znamená, že je pro nás připravená i nová porce muziky! Pokud nejsi ještě úplně "švorc", tady je pár tipů, za co utratit svoje "prachy" :-) 

lana del ray - lust for life

Jedno z nejlepších alb tohoto roku! I tak kritici hodnotí novou desku zpěvačky Lany Del Ray. Ta nás už od prosince 2015 připravuje na chystané album a to konečně přichází. Jmenuje se "Lust for Life" a najdeme na něm hned 16 působivých songů, včetně řady hvězdných spoluprácí - viz stejnojmený track s Weekndem "Lust fo Life". Pátá řadovka zpěvačky s unikátním hlasem rozhodně stojí za to!

Foster the people - sacred hearts club

Pokud máš rád moderní pop, rozhodně budeš mít rád i novou desku Foster the People. Tahle americká indie popová kapela pro nás uvařila už svoji třetí desku, která je pod vlivem šedesátých let, ale to vůbec není na škodu. Naopak, klukům to šlape moc dobře. Jejich album "Sacred hearts club" je povinnost pro všechny popové fanoušky! 

sage the gemini - morse code

Je to tady. Jedno z nejvyhledávanějších jmen součastnosti, americký rapper Sage the Gemini, vydává nové album. Svoji druhou desku pojmenoval "Morse Code" a rozhodně v ní potrvzuje, že je těžce zábavný! 15 songů pro nás připravil tenhle týpek z Kalifornie, se kterými mu pomáhali i další známá hiphopová jména jako Kap G, Show Banga, Kent Jones and Lil Yase - ti, co nosí placatý kšilty, tak vědí! :-)

Co ty, máš také nějaké tipy, co poslouchat? Čekám na ně! :-) 

Poslouchejte fajn rádia

  • Fajn radio hity
  • Fajn radio fresh
  • Fajn summer party
  • Fajn summer chill