#FRSH music pro tento týden

Hudba

Co frčí a co je "kůůl" mít? :-)

JAKÝ PLACKY STOJÍ ZA HŘÍCH?!

Je tady nový týden a to znamená, že je pro nás připravená i nová porce muziky! Pokud nejsi ještě úplně "švorc", tady je pár tipů, za co utratit svoje "prachy" :-) 

french montana - Jungle Rules

Pokud máš rád/a zajímavý a netradiční sound, určitě bys měl/a zkusit placku borce, který se jmenuje French Montana. Ten se narodil v Maroku, ve 13 letech odešel do "Států" a od té doby buduje svoji karíeru - svůj první song napsal jako náctiletý! V tomhle týdnu nám servíruje svoji v pořadí druhou placku “Jungle Rules”. Na ní najdeme hromadu hvězdných jmen jako třeba Pharrell Williams, Future, The Weeknd, Travis Scott a další. Co je důležité, na desce objevíme i populární track “Unforgettable”, který znáš z playlistu Fajn rádia. Takže není o čem přemýšlet, tohle stojí za to mít! 

The vamps - Night & Day

Nadšení jsou v tomhle týdnu i fanoušci (hlavně teda fanynky) kluků The Vamps. Tahle britská pop rocková sestava poslední dobou flirtuje s taneční muzikou, stačí připomenout jejich spolupráci s DJ Matomou. A tenhle nový směr se projevuje i na jejich aktuální řadovce “Day and Night”. Na ní najdeme celkem 10 songů a všechny rozhodně stojí za to! 

Coldplay - kaleidoscope ep 

Na prázdno rozhodně nepřijdou ani fandové Coldplay. Tihle britové se totiž neflákají, pracují jako draci a mají pro nás speciální nahrávku “Kaleidoscope”. Jedná se o EP, takže o pecky, které se nevešly na předešlé album “A Head Full of Dreams”. Nicméně to nic nemění na tom, že zní báječně. Coldplay jsou ve vrcholné formě a to potvrzují hned v 5 nových peckách

Co ty, máš taky nějaké tipy, co poslouchat? Čekám na ně! :-) 

 

 

Poslouchejte fajn rádia

  • Fajn radio hity
  • Fajn radio fresh
  • Fajn summer party
  • Fajn summer chill