#FRSH music pro tento týden

Co frčí a co je "kůůl" mít? :-)

JAKÝ PLACKY STOJÍ ZA HŘÍCH?!

Je tady nový týden a to znamená, že je pro nás připravená i nová porce muziky! Pokud nejsi ještě úplně "švorc", tady je pár tipů, za co utratit svoje "prachy" :-) 

imagine dragons - evolve

Tak a je to tady, fandové Imagine Dragons můžou být hodně šťastní. Ještě než vyrazí do Ostravy na Colors, mají šanci si poslechnout jejich novou desku. Americké kvarteto konečně přichází s další řadovkou a pokusí se navázat na úspěch té předchozí "Smoke + Mirrors". Jejich nová placka se jmenuje "Evolve" a borci z Las Vegas nám na ní servírují 11 singlů a všechny určitě stojí za to. Až si to poslechneš, rozhodně se shodneme, že řadu posbíraných hudebních cen si Imagine Dragons určitě zaslouží. 

Dj khaled - grateful

Váží asi 200 kg a patří mezi největší esa hudebního showbyznysu. Odpověď na tuhle hádanku zná asi každý, kdo někdy slyšel v tracku slogan "we the best music" - DJ Khaled je prostě celebrita. Tenhle americký dj a producent neslaví jenom narození svého syna, ale taky novou řadovku, jeho už desátou. Ta se jmenuje "Grateful" a na ní najdeme spoustu hvězdných jmen, jako Drake, Justin Bieber, Rihanna, Calvin Harris a další. Prostě není nikdo v hudební branži, kdo by nechtěl spolupracovat s tímhle producentským zvířetem. Celkem pro nás má DJ Khaled 11 songů a většina z nich určitě bude znít v léte na plážích a v barech.

Co ty, máš taky nějaké tipy, co poslouchat? Čekám na ně! :-) 

 

Poslouchejte fajn rádia

  • Fajn radio hity
  • Fajn radio fresh
  • Fajn summer party
  • Fajn summer chill