#FRSH MUSIC NEWS 45/2016

Co? Kdo? Kde? S kým? Za kolik? Nevíš?! My jo :-)

RÁNA MEZI OČI OD JUSTINA !

 

"džejtý" chystá velký věci. Nový album, na kterým maká s Pharrellem, Timbalandem a Maxem Martinem se objeví možná už hodně brzo. Spíš bych řekl, že maj chlapci hotovo a jen čekaj na vhodnej okamžik k vydání. V rozhovoru pro magazín Variety řekl něco ve smyslu, že jeho nová hudba zní podobně jako hudba z jeho posledního dvojalba The 20/20 Experience z roku 2013, jen drží víc pohromadě. Je to přímá rána mezi oči. Justinova slova, ne moje :-) Poslední Justinův hit "Can't Stop The Feeling" pochází ze soundtracku k filmu Trolls, který právě přichází do kin.

 FAT DANCER Z TAKE THAT "PAŘÍ" JAK RUSÁK

 

Dvaačtyřicetiletý ex-člen Take That Robie Williams vydá doslova už za pár hodin album "Heavy Entertainment Show". Digitálně, na CD i na vinylu. Základní verze bude obsahovat jedenáct kusů, dvojvinyl a deluxe podoba nabídne ještě pět bonusů. První singl se jmenuje "Party Like A Russian". 

ČŮS LAJF, ČŮS FAKIN BIG TELEVYŽN

Kolik ti bylo v devadesátým šestým? Ne, nemusíš odpovídat, ale jestli nemáš nakoukanej legendární film Trainspotting Dannyho Boyla, tak to rychle naprav. Pochází z něj i tenhle legendární party track od Underworld.

Čas máš do února, kdy do našich kin vtrhne dvojka. A v ní stará známá čtyřka - Renton, Begbie,Sick Boy a Spud pojedou tentokrát v pornu. 

 

Poslouchejte fajn rádia

  • Fajn radio hity
  • Fajn radio fresh
  • Fajn summer party
  • Fajn summer chill