#FRSH MUSIC 50/2016

Hudba

Pecky, bomby, rakety pro tento týden :-)

Máš chuť si zpestřit týden? Tak to jsi na správné adrese. I v novém týdnu je pro nás připravená porce "FRSH" muziky, takže pokuď  nejsi ještě úplně "švorc", tady je pár tipů, za co utratit svoje "prachy" :-) 

Rytmus - Krstný otec

Je to tady, brácho! Bylo to ukrutně dlouhé čekání, nicméně konečně se vrací s novou řadovkou rappový král Rytmus. Ten nám sice album slíbil již minulé Vánoce - to úplně nevyšlo - a tak možná i proto na svoji novou řadovku zařadil hned 14 skladeb! Jak už to tak bývá, pomohla mu i řada hostů či producentů, takže jeho řadovka je "prošpikovaná" jménama jako Ego, Ektor, Majk Spirit, Dara Rolins, DJ Wich, Ondra Cikán z #TONEJNOVĚJŠÍ, atd. Nejvyšší čas vytáhnout placatý kšilty, nechat spadnout kalhoty proklatě nízko a otestovat nového "RYTMA". 

LP - Lost On You

Pokud posloucháš Fajn rádio - jako že bys měl/a - tohle jméno ti nebude neznámé. LP je zpěvačka ze států, která napsala velké hity pro velká jména jako Rihanna, Christina Aguilera, atd. Nicméně rozhodla se, že ty nejlepší kousky si nechá pro sebe a my jsme nadšený, protože "LPčko" nám servíruje na své čtvrté řadovce geniální mix popu, rocku, folku a tanečních rytmů. Jak to všechno zní pohromadě? Jendím slovem ULTRAHUSTOGIGANTICKOASTRONOMICKOFAMOZNĚ.

Poslouchejte fajn rádia

  • Fajn radio hity
  • Fajn radio fresh
  • Fajn summer party
  • Fajn summer chill