FAJN #FRSH - Week 44

Hudba
Fresh hity

Popiny do rádia? To si piš :-)

Jedeš v nový muzice? OK, dej si tyhle tracky, který právě přidáváme na Fajn playlist a kontroluj pravidelně i novinkový speciál #ToNejnovější (17 až 19) s Ondrou Cikánem. On Air na Fajnu od pondělí do pátku hned po Odpolední Show.

LOST FREQUENCIES - WHAT IS LOVE 2016

Felix de Laet aka Lost Frequencies nebyl ještě ani na světě, když se roku 1993 track "What Is Love" stal poprvé hitem. Stál za ním zpěvák Haddaway. Belgičan Lost Frequencies se stal globální hvězdou před dvěma lety díky monster hitu "Are You With Me". Ten na Fajnu patřil mezi vůbec nejhranější. Následovaly další "playlistovky" - "Reality" a "Beautiful Life". Debut album "Less Is More" vyšlo 21. října. 

 

LITTLE MIX - SHOUT OUT TO MY EX

Furt se nemůžu rozhodnout, která se mi líbí nejvíc. Perrie? Jesy? Leigh-Anne? Nebo Jade? Hele každý si asi tu svou princeznu vybere sám. Holky jsou docela in už od roku 2011, kdy vyhrály osmou sérii UK X Factoru. Takhle zní první ochutnávka ze čtvrtý studiovky “Glory Days“, která vyjde už za pár dní, přesně 18. listopadu. 

KUNGS FT. JAMIE N COMMONS - DON´T YOU KNOW

19 let? Tomu klukovi co zboural rádia hitem "This Girl" není ani 20?! No, Valentin Brunel, jak se skutečně tenhle producent, remixér a deejay jmenuje, oslaví dvacítku už 17. prosince. A možná, že tou dobou bude slavit úspěch dalších singlů, včetně toho, který se nově objevuje na Fajn playlistu. Kungs 4. listopadu vydal debut album "Layers".

 

david guetta, cedric gervais & Chris WILLIS - WOULD I LIE TO YOU

Jak to máš s Davidem Guettou? Je ti tenhle producent, remixér a deejay sympatickej, nebo ho hejtuješ, jako docela dost lidí? Hele, ať už je to jak chce, hitmašina je to skoro nezastavitelná. Aktuálně má v zádech fotbalovou hymnu "This One´s for You", kterou pro něj nazpívala Zara Larsson, teď je tu s coverem R&Býčkový hymny z hluboký historie. Roku 1992 nahráli “Would You Like to You?” Charles & Eddie. Co na to říkáš. Jo, nebo ne?

 

 

 

Poslouchejte fajn rádia

  • Fajn radio hity
  • Fajn radio fresh
  • Fajn summer party
  • Fajn summer chill