FAJN #FRSH - Week 43

Hudba
Tipy
Fresh hity

Soundtrack pro dalších pár hodin tvýho života právě dorazil

NEJVÍC NOVINEK V ČESKÝM ÉTERU? FAJN...

NIC. Opakuju fakt NIC nás na Fajn Radiu nebaví tak, jako objevovat pro tebe nový skladby, písničky, pecky, tracky a já nevím jak ještě jdou nazvat ty zhruba tříminutový věci, který nás tolik baví. Nepochybuju o tom, že máš ve svým telefonu ty nejvychytanější playlisty, ale kdyby přece jen potřebovaly "trochu" oživit, zkus naše tipy. BUDOU tě bavit :-)

LP - Lost on you

 

LP.  Že by "elpíčko" udělalo jeden z velkých podzimních hitů? Možná že jo, protože LP je zpěvačka.  Jmenuje se Laura Pergolizzi a pochází z New Yorku. A není to žádná nezkušená holka. Za sebou má tři alba a jako autorka se upíchla i u velkých jmen. Napsala songy pro Cher, Rihannu, nebo Christinu Aguileru. Opravdový průlom ale přichází až s EPčkem Death Valley, na kterém je i singl Lost On You, jedna z novinek na playlistu Fajn Radia a zároveň song, jehož úspěch na Shazamu, YouTube a Spotify je za posledních pár dnů obrovský. 

 MAROON 5 - DON´T WANNA KNOW

Maroon 5 loni v létě  nabídli singl This Summer's Gonna Hurt Like A Motherf----r, ale od tý doby vlastně jen koncertovali.  Teď ale pětka z města andělů vydala první teaser na nový album, singl Don’t Wanna Know. A musím říct, že Maroon trochu změnili sound, nakonec zkuste novinku sami.

DNCE - BODY MOVES

 

DNCE "jedou" jen něco málo přes rok, ale už toho stihli docela dost. Už jejich debut singl Cake By The Ocean byl celosvětově jednou z nejhranějších písní v rádiích vůbec! Fajn Radio nevyjímaje.  Ve skupině na sebe poutá největší pozornost Joe Jonas z bývalých Jonas Brothers. DNCE si na 18. listopad  naplánovali debut album. Propaguje jej singl Body Moves.

 

LUKAS GRAHAM - YOU´RE NOT THERE

DILLON FRANCES FT. WILL HEARD - ANYWHERE

 

 BRUNO  MARS - 24K MAGIC

Poslouchejte fajn rádia

  • Fajn radio hity
  • Fajn radio fresh
  • Fajn summer party
  • Fajn summer chill