FAJN #FRSH - Week 42

Hudba
Fresh hity

Hrajeme TO NEJNOVĚJŠÍ - tady jsou #FRSH songy našeho playlistu

 

GALANTIS & HOOK´N´SLING - LOVE ON ME

Švédská dvojka Galantis (Christian Karlsson a Linus Eklöw) rozhodně ví, jak udělat radio hit. Poslední důkaz se jmenuje "No Money" a na Fajnu to dotáhl do "A" rotace. Na novince "Love On Me" se spojili  a Australany Hook N Sling. Jde o další teaser na jejich druhou studiovku, která prozatím nemá název, ale vyjít by měla zkraje příštího roku.

PASSENGER - ANYWHERE

Brit jak poleno, Passenger už jednou výrazně bodoval na našem playlistu roku 2012 se superhitem "Let Her Go". Nedávno nadchnul koncertem v Praze, kde dělal promo své sedmé studiovce “Young as the Morning Old as the Sea“, která je teprve pár dní stará. Ochutnejte nový singl “Anywhere“.

BRUNO MARS - 24k MAGIC

ANO! Bruno Mars má údajně hotové celé nové album, jen název  ještě neprozradil. Vydá ho ale určitě ještě letos a makal na něm s největšími současnými jmény světového šoubyznysu  Kromě jiných to byli Diplo, Skrillex, Adele, Mark Ronson, nebo dánská hvězda a favoritka Fajn playlistu, zpěvačka MØ. Nový singl se jmenuje “24K Magic“ (pronounced "twenty-four karat magic") a vyšel v pátek 7. října. Samozřejmě že tenhle podzimní megahit už najdeš i na playlistu Fajn Radia. Video je naprosto cool. Koukej.

Poslouchejte fajn rádia

  • Fajn radio hity
  • Fajn radio fresh
  • Fajn summer party
  • Fajn summer chill