Calvin Harris končí

Hudba

Ale klid, jen s vydáváním alb.

american dream

Calvin žije svůj "american dream" fakt na plný koule, i když je to Skot jak poleno. Jeho kariéra začala na My Space, což byl předobraz dnešního "soušlu", kde si ho všiml managment Kylie Minogue.  Napsal pro ni hit "In My Arms" a věci se pomalu daly do pohybu.  To ještě ale "kelvin" vypadal takhle. 

CALVIN MODEL 2007

Ano, to je opravdu Calvin, model zhruba 2007, který neměl ještě tou dobou ani ponětí, že jednou bude fakt opravdový model se six packem na břiše, milardou na kontě a s postelí plnou modelek a zpěvaček včetně Taylor Swift, nebo Ellie Goulding.  Calvin makal v drogerii a o víkendech si přivydělával jako DJ. Slušelo mu to i na obalu tanečního magazínu Mixmag.

Mr. Harris potom nastoupil do rychlíku. Bez brzd.  Přes alba "I Created Disco" (2007), "Ready for the Weekend" (2009), "18 Months" (2012) a "Motion" (2014), a přes několik megahitů, které jsem líný vyjmenovávat se dostal až na vrchol potravinového řetězce DJů a producentů magazínu Forbes.

CALVIN MODEL

  Pohádka Calvina Harrise pokračuje dál. Pohádkové reklamní kontrakty, skvěle placené parties v nejprestižnějších světových klubech, nejvyšší rotace na Fajn Radiu, rozchod s Taylor Swift. Prostě když se daří, tak se daří.

Calvin nedávno také oznámil, že žádné další album, jako formát už nikdy nevydá. Důvod? Jde o přežitý, pracný a nepružný formát, který v době sociálních služeb a streamingu ztrácí smysl, který měl ještě před pár lety. Nový singl, který Calvin aktuálně nabízí se jmenuje My Way. 

 Zkuste si poslechnout text. BTW, myslíte že je to opravdu o Taylor Swift?

Poslouchejte fajn rádia

  • Fajn radio hity
  • Fajn radio fresh
  • Fajn summer party
  • Fajn summer chill