Bruno Mars JE zlato

Hudba

BRUNO MARS vydává nový singl 24k Magic!

bruno is back!

Najdi mi prosím větší hvězdu, než je tenhle 165 cenťáků vysoký Amík. Ale jo, pár bys jich asi našel, ale kolik z nich by bylo zábavnějších? Moc ne. Bruno svou neskutečnou live show roku 2013 roztancoval vyprodanou pražskou O2 Arénu, kde prezentoval tracky ze svých dvou alb - debutu z roku 2010 "Doo-Wops & Hooligans" a "Unorthodox Jukebox" z roku 2014. 

Doma už má 4 prestižní Grammy a rozhodně si je zaslouží. Jak se jmenují jeho nejlepší songy? Těžko říct, ale určitě Lazy SongMarry You, Locked Out Of Heaven, nebo Uptown Funk, jeden z nej hitů roku 2015, který nazpíval pro producenta Marka Ronsona.

Mimochodem, tohle video bude mít za pár dní 2 000 000 000 views.

 

NOVÉ ALBUM

ANO! Bruno Mars má údajně hotovo, jen název  ještě neprozradil. Vydá ho ale určitě ještě letos a makal na něm s největšími současnými jmény světového šoubyznysu  Kromě jiných to byli Diplo, Skrillex, Adele, Mark Ronson, nebo dánská hvězda a favoritka Fajn playlistu, zpěvačka .

 Bruno Mars Highlights

nový singl

 Jmenuje “24K Magic“ (pronounced "twenty-four karat magic") a vyšel v pátek 7. října. Samozřejmě že tenhle podzimní megahit už najdeš i na playlistu Fajn Radia. Video je naprosto cool. Koukej.

 

Poslouchejte fajn rádia

  • Fajn radio hity
  • Fajn radio fresh
  • Fajn summer party
  • Fajn summer chill