Obchod

Praha a Střední Čechy

RADIOHOUSE s.r.o.

Koperníkova 794/6

120 00  Praha

info@radiohouse.cz

 

 

RADIOHOUSE s.r.o.

Nad Petruskou 1/63 

120 00 Praha 2
tel: +420 224 409 386
praha@radiohouse.cz

Západní Čechy

RADIOHOUSE s.r.o.

Zikmunda Wintra 21
301 00 Plzeň
tel: +420 377 676 200
plzen@radiohouse.cz

 

RADIOHOUSE s.r.o.

Chebská 355/49

360 06  Karlovy Vary Dvory

tel: +420 377 676 200

karlovy.vary@radiohouse.cz

Východní Čechy

RADIOHOUSE s.r.o.

Nerudova 809/34

500 12  Hradec Králové

tel: +420 495 512 077 
hradec.kralove@radiohouse.cz

 

RADIOHOUSE s.r.o.

Za Pasáží 1609

530 02  Pardubice

tel: +420 495 512 077

pardubice@radiohouse.cz

 

RADIOHOUSE s.r.o.

Náměstí TGM 1294

547 01  Náchod

tel: +420 495 512 077

nachod@radiohouse.cz

 

RADIOHOUSE s.r.o.

Přemysla Otakara II. 90

566 01  Vysoké Mýto

tel: +420 495 512 077

vysoke.myto@radiohouse.cz

Severní Čechy

RADIOHOUSE s.r.o.

Stroupežnického 1422/2 

400 01 Ústí nad Labem  
tel.: +420 724 545 448
usti@radiohouse.cz

 

RADIOHOUSE s.r.o.

Bělehradská 360

434 01  Most

tel: +420 724 545 448

most@radiohouse.cz

 

RADIOHOUSE s.r.o.

Masarykova 1233/82

415 01  Teplice

tel: +420 724 545 448

teplice@radiohouse.cz

 

 

 

 

 

 

Jižní Čechy

RADIOHOUSE s.r.o.

U Tří lvů 5 
370 01 České Budějovice
tel: +420 389 011 111  
ceske.budejovice@radiohouse.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Severní a Střední Morava

RADIOHOUSE s.r.o.

Horní Lán 1312/12a 

779 00 Olomouc 
tel: +420 596 623 032 
olomouc@radiohouse.cz

 

RADIOHOUSE s.r.o.

Vodní 1972

760 01  Zlín

tel: +420 596 623 032

zlin@radiohouse.cz

 

RADIOHOUSE s.r.o.

Zašovská 750

757 01  Valašské Meziříčí

tel: +420 596 623 032

valasske.mezirici@radiohouse.cz

Poslouchejte fajn rádia

  • Fajn radio hity
  • Fajn North Music
  • Fajn radio fresh
  • Fajn radio club
  • Fajn radio hard-core
  • Fajn radio black