Utubering 2017

Akce
8. 12. 2016

Fesťák, který je splněným snem generace Z!

 

Už pomalu plánuješ program na léto? Máš rád super zábavu s kámošema? Tak to Ti určitě nesmí uniknout tahle skvělá akce!

 

O co jde?

Utubering 2017 je už třetí ročník fesťáku, kterej byl ušitej na míru pro mladý, pohodový lidi, který se rádi bavěj. Gaming, fashion, entertainment a music – to jsou čtyři hlavní tematické zóny, kde se můžeš setkat se svými oblíbenými youtubery a účastnit se jejich programu.

 

Co Tě letos čeká?

Tentokrát Tě navíc čekají další super novinky! Chystá se dosud nejširší program v historii festivalu a akce se bude konat na větším prostoru. Dalším novým lákadlem je Utubering Exclusive, speciální VIP program, začínající už 3 hodiny před oficiálním zahájením (tedy v 10:00), který si prostě nemůžeš nechat ujít!

 

Kdy a kde to všechno bude?

Velkým zlepšením oproti předchozím ročníkům je posun z pátka na sobotu, tak aby mohli přijít opravdu všichni!:) Utubering 2017 opět proběhne na dvou místech, a to v Praze (PVA Letňany) 29.4.2017 a v Brně (Výstaviště) 6.5.2017.

 

Kdo tam bude?

Pro  Utubering 2017 jsou zatím potvrzení tihle účinkující:-)

Kovy, Gogo, Shopaholic Nicol, MenT, Jirka Král, Vaďák, Deethane, Exploited, Fallenka, Anna Šulc, Pedro, Moma, Zachy, Style with me, Sterakdary, Get the louk, Gabrielle Hecl, Stejk, HouseBox, LucyPug, A Cup of style, Barbora Votíková, Makyna016, Martin Rota, Herdyn, Matúš, DenisTV

Mezi potvrzené hudební headlinery patří: SLZA, Sebastian, ATMO music a Johny Machette

 

Předprodej zahájen!

Předprodej vstupenek na tuhle fajnovou akci už začal, tak neváhej! Hlavně kapacita na Utubering Exclusive je značně omezená! A navíc můžeš včasným nákupem dost výrazně ušetřit! ;-)

 

 

Více informací a průběžněj update programu najdeš na webových stránkách www.utubering.cz

 

Tak neváhej, tahle akce bude prostě fajn! :)

 

Poslouchejte fajn rádia

  • Fajn radio hity
  • Fajn North Music
  • Fajn radio fresh
  • Fajn radio club
  • Fajn radio hard-core
  • Fajn radio black